FUGA REKLAM, tecrübesiyle Yapı Reklam ürünleri pazarlanması konusunda faaliyet göstermektedir. Sektörde olan değişim ve gelişmeleri yakından takip ederek stok çalışmasıyla piyasanın ihtiyaçlarını yerli ve ithal malzemeler ile karşılamaktadır. 

   Uluslararası ve yerli piyasada kendisini ispatlamış, kalitesine güvenen, kalitesiyle güven sağlayan firmaların Türkiye temsilcisi olarak ürün ve kalite yelpazemizi genişleterek ithalat yoluyla çeşitli ürünleri müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Ürün çeşitliliği ve zenginliği bakımından tercih edilen FUGA REKLAM, imalatçı için tüm ihtiyaçlarını tek bir yerden, ucuz, güvenli ve kolayca temin edebileceğiniz adresiniz olmaya devam etmektedir.

Vizyonumuz; Reklam malzemesi tedariği alanında vermiş olduğumuz tüm hizmetlerde müşterilerimizin çıkarlarını düşünerek reklam sektöründe Türkiye'nin en iyisi olmaktır. 

Misyonumuz; Reklam sektöründe müşterilerimizin tüm ürün ve hizmet beklentilerini yüksek standartlarda ekonomik çözümlerle karşılamak reklam alanında geliştirmekte olduğumuz ürünler ile müşterilerimizin kendini tanıtma sürecinde ve gelişmesinde önemli roller alarak, sürekli girişimci olmaktır. 

   FUGA Reklam'da her şey müşteri memnuniyetini hedefler ve her şey hizmet kalitesi ve dostluk üzerine kurulmuştur. Bu misyon hiç değişmeden sürekli devam edecektir.


Müşteri Hizmetleri: Küçük organizasyonlardan büyük kurumsal firmalara kadar tüm kuruluşlara kendi özel ihtiyaçları doğrultusunda, etkin işbirliği ile en iyi çözüm için çalışıyoruz. Müşterilerimiz bizim için karşılıklı başarının anahtarıdır.

   Geniş ürün yelpazemiz ile hızlı ve güvenilir bir şekilde gerekli desteği sağlayarak, projelerini maksimum görsel etki ile sunmaları için ihtiyaçlarına göre çözümler sunuyoruz.

Zamanlama: Özellikle reklam sektöründe zamanlamanın ne kadar önemli olduğun biliyoruz. Bunun için müşterilerimizin beklentilerini esas alarak, teslim terminlerini yerine getirmek için ekip olarak elimizden gelenin en iyisi için çalışıyoruz. 

Fiyat: Fiyat politikamızı belirlerken piyasa koşullarını göz önünde bulundurarak istikrarlı ve rekabetçi bir yol izliyoruz.


FUGA REKLAM sektörel sorumluluğun bilincinde olarak, tüm müşteri memnuniyetini esas alarak, kaliteli ve zamanında sunduğu hizmetleriyle saygın, istikrarlı, güvenilir ve profesyonel bir kurumdur .

Sizlere iyi hizmet verebilmek için her konuda bilgi için firmamız ilgili departmanlarından yararlanabilirsiniz.

FUGA REKLAM ÜRÜNLERİ LTD.ŞTİ.

Adres : İmes Sanayi Sitesi A Blok 104. Sokak No:6/A
Yukarı Dudullu - Ümraniye / İSTANBUL
Telefon : 0850 377 7 701
                       0216 314 4 500 
Mobil    : 0533 922 2885
Fax       : 0216 314 4501

E- mail : info@fugareklam.com.tr